Кей Нісікорі – Іво Карлович. Прогноз Ганни Чакветадзе

22:00, 05 вер 2016
Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Кей Нісікорі – Іво Карлович в четвертому колі чоловічого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью-Йорку. Зустріч відбудеться ввечері в понеділок. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі досвідчений хорват з потужною подачею створить чимало складнощів для японця.

Карлович дуже добре проводить це літо. Він виграв два турніри, був у фіналі в Вашингтоні, де програв лише Гаелю Монфісу. Тут у нього був важкий матч з Лу на старті, але потім він переміг Янга і Дональдсона в трьох сетах. Сітка не бозна-яка. Але Нісікорі з не найсильнішими суперниками грає по 4 сети. А Карлович, на мій погляд, і сильніше Маю, і сильніше Хачанова з Беккером. Зі своєю неймовірною подачею він може бути дуже небезпечний і для Нісікорі, який добре виглядав перед US Open, але тут поки грає з перепадами.

Карлович перемагав Нісікорі, це важливий момент. На мій погляд, тут варто чекати затяжної битви, можливо, і п’ять сетів буде зіграно. Не віриться мені в швидку перемогу одного з тенісистів. Думаю, що в матчі буде більше 38.5 геймів. Враховуючи, що Карлович часто грає тай-брейки, геймів має бути більше. Норма може бути перевиконана і за три партії.

Ординар: Програш
US Open - 2016. Чоловічий одиночний розряд. Четверте коло
22:00/5 вер
Кей Нісікорі - Іво Карлович
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0