Казахстан – Україна: прогноз і ставка Максима Кравця

17:00, 01 вер 2021
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», член команди трейдерів букмекерської компанії Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу 2022 року Казахстан – Україна.

Мабуть, всі ви дуже добре знаєте, в якому стані зараз збірна України. Команду залишив Андрій Шевченко місяць тому і довгий час не могли знайти головного тренера. Врешті-решт виконувачем обов’язків був призначений екстренер юнацької збірної Олександр Петраков. Якою буде збірна України при ньому – це загадка. Тому що при Шевченку це була одна команда, а Петраков в принципі завжди працював лише з молоддю. І якою буде збірна при ньому, дуже важко сказати.

Але в будь-якому випадку, я вважаю, що Казахстан Україна обігрувати зобов’язана. Тим паче ситуація у групі така, що втрачати очки не можна ні в якому разі. Зараз в України після 3-х матчів 3 очки й усі ми розуміємо, що за перше місце з Францією боротися вже нереально. А ось боротися з Фінляндією та Боснією за друге – це цілком нашим до снаги й у цій боротьбі, я вважаю, що Україна виступає відносним фаворитом. Але нагадаю, знову-таки повторюсь, що втрачати очки з Казахстаном не можна ні в якому випадку.

Тому вірю й сподіваюся, що Україна переможе, і саме на це і ставлю. Favbet дає на це коефіцієнт 1,52.

Якщо сподобалось відео – ставте лайк, підписуйтесь на YouTube-канал «Рейтингу Букмекерів», і бажаємо перемоги нашим!

Ординар: Програш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
17:00/1 вер
Казахстан - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі