Прогноз і ставка. Казахстан – Кіпр: боротьба за престиж

17:00, 10 жов 2019
Грає
Дві приблизно рівні за силою збірні Казахстану та Кіпру посперечаються, хто гідний посісти третє місце в групі, якщо не прокинуться шотландці.

У столиці з новою назвою Нур-Султан збірна Казахстану прийме збірну Кіпру. У обох команд по 7 очок і, якщо хтось переможе в майбутньому матчі, то розташується на третьому місці вже з відривом у три очки. Перші два місця в групі Бельгія і Росія вже не віддадуть нікому, тому Казахстан та Кіпр у відбірковій кампанії боротимуться лише за свій престиж.

Казахи потужно стартували, розгромивши шотландців на своєму полі 3:0 і, здавалося, вони зможуть боротися за 2 перших місця, але наступний ж матч опустив їх з неба на землю: прикра поразка від Росії 0:4. Подальші матчі показали середній рівень збірної Казахстану. Перший матч на Кіпрі закінчився внічию 1:1 і, я вважаю, що вдома казахи повинні грати на перемогу.

Кіпріоти в цьому відборі грають слабше своїх можливостей. Обидві перемоги були здобуті в іграх з абсолютним аутсайдером, збірною Сан-Марино. Але зате найбільша поразка була від Бельгії всього 0:2. Тобто захист кіпріотів зламати важко.

І все ж, я думаю, що Казахстан має домінувати в цьому матчі. Ставлю на перемогу господарів в 1 м’яч або нічию. Удачі!

Ординар: Програш
Євро-2020. Кваліфікація
17:00/10 жов
Казахстан - Кіпр
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0