«Карпати» – «Зоря». Прогноз Анатолія Волкова

17:00/27 лис '16

Прогнозист «Рейтингу букмекерів», журналіст Football.ua Анатолій Волков, пропонує свій варіант ставки на матч між одним із лідерів та аутсайдером, в якому, щоправда, фаворитизм луганців не такий однозначний, як може здатися.

 

Після матчу в Туреччині з «Фенербахче» футболісти луганського клубу (зокрема, Ігор Чайковський) відверто зізналися, що втома дається взнаки наприкінці нинішнього півріччя, а тому команді не вистачає сил, моральної стійкості та концентрації, щоби додавати в кінцівках матчів, змінювати хід поєдинків, які невдало складаються. Всі ми могли це побачити і відчути не лише в Туреччині, а й у попередньому матчі «Зорі» в чемпіонаті, коли команда вкотре втратила результат не кілька хвилин до фінального свистка. До проблем гостей можна додати дискваліфікацію Гречишкіна, а також травми Гордієнка та Каменюки. Безумовно, це – втрати для Юрія Вернидуба і компанії, та все ж визначальним чинником може більшою мірою стати саме втома, що накопичувалася місяцями.

На тлі «Зорі», «Карпати» заслуговують лише на компліменти за підсумками своїх останніх поєдинків. Так, львів’яни нарешті перемогли, здолавши «Ворсклу», а також дали справжній бій «Шахтареві»: хтозна, чим би все завершилося, якби не помилка асистента арбітра з відміною чистого голу зелено-білих. Гадаю, фізична готовність, разом із загальною непоганою формою господарів з доволі якісним малюнком гри, дозволить «Карпатам» щонайменше не програти супернику, який радше націлений на те, аби дотерпіти до зимової паузи і не отримує задоволення від такого щільного графіку.

Ординар: Виграш
«Карпати» – «Зоря»
27.11.2016 17:00 ЕЕТ
УПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0