«Карпати» – «Чорноморець». Прогноз Олександра Золотогорського

17:00/17 вер '16

Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2» до останнього продовжує вірити в те, що «Карпати» зможуть похвалитися позитивним балансом в турнірній таблиці Чемпіонату України. І зроблять це вже після гри з «Чорноморцем»

Коли вже закінчаться негаразди «Карпат»? Скільки можна бути в мінусі? Може вже в матчі з «Чорноморцем»? Я коментував минулу гру одеситів. В них звичайно вражаюча серія – чотири матчі поспіль виграли, не пропустили в них жодного м’яча. Але навряд чи команда за грою піднялася на якійсь новий якісний рівень. Грають максимально обережно, компактно – в атаці мінімум моментів.

Серії мають колись завершуватися. І негативні, і позитивні. Що сказати щодо втрат команд? За «Чорноморець» не зіграє капітан Філімонов. Важливо в плані руйнування. У «Карпат» дискваліфіковані Новотрясов і Ксьонз. Відсутність гравця збірної України звичайно позначиться. Але мають вже львів’яни попри все здобувати перемогу. Тим більше вони суттєво підсилилися (принаймні кількісно) на ринку вільних агентів.

Але не хочу грати «Карпати» на маленькому коефіцієнті. Навіть мінімально більшому за двійку. Ні. Лише на великих цифрах. Тому замислив хуліганську ставку (довірюся відчуттям). Візьму перемогу «Левів» з форою (-1). Якщо виграють мінімально – станеться повернення. Коефіцієнт на Parimatch чудовий – 3.25.

Ординар: Програш
«Карпати» – «Чорноморець»
17.09.2016 17:00 ЕЕТ
УПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.07.2017 по 31.07.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0