Кароліна Плішкова – Світлана Кузнєцова. Прогноз Ганни Чакветадзе

14:30/26 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Кароліна Плішкова – Світлана Кузнєцова у другому турі «Білій групи» підсумкового турніру року WTA, який проходить в Сінгапурі. Зустріч відбудеться днем в середу. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі буде зіграно більше 21,5 гейми.

Начебто здається, що Світлана Кузнєцова так втомилася, але на характері вона продовжує вигравати. Найважчий матч з Радванською вона витягла. Напевно, на матч з Плішковою Кузнєцову вже не вистачить. Вона вже програвала чешці в Цинциннаті в цьому сезоні в трьох партіях. Але тоді Плішкова грала феноменально, всіх громила, включаючи Кербер і Гарбінє Мугурусу. Але в матчі з Мугурусою тут Кароліна не дуже вразила, багато помилок допускала.

На мій погляд, Кузнєцова знову буде демонструвати характер, буде битися до кінця. Тому припущу, що в матчі буде більше 21,5 геймів. Плішкова теж втомилася під кінець сезону, та й зустріч з Гарбінє Мугурусою була моторошно важкою і нервовоб. Припускаю, що і тут буде затяжна битва, як мінімум два щільних сети. Проти Кузнєцової, яка зловили кураж, ставити все-таки небезпечно.

Ординар: Виграш
Кароліна Плішкова - Світлана Кузнєцова
26.10.2016 14:30 ЕЕТ
Підсумковий турнір року WTA. Біла група. 2 тур
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0