Кароліна Плішкова – Анастасія Павлюченкова. Прогноз Ганни Чакветадзе

21:30/03 вер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Кароліна Плішкова – Анастасія Павлюченкова в третьому колі жіночого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью-Йорку. Зустріч відбудеться ввечері в суботу. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі чешка, яка набрала серйозну форму, здобуде перемогу в двох партіях.

Дуже непогано останнім часом виглядає Кароліна Плішкова. І турнір вона виграла, і тут обертів не зменшує. Подача у неї добре летить. Інша справа, що в перших колах у неї були зовсім слабкі суперниці. Але це і потрібно було Кароліні, щоб вкотитися в турнір. Статистика особистих зустрічей повністю за Плішковою. Тричі дівчата грали, і кожен раз чешка перемагала легко у двох сетах. В останній раз це було в Сіднеї в цьому році. Начебто і небезпечна статистика, колись же все змінюється.

Але зараз Плішкова набрала впевненості. А Павлюченкова в муках пройшла Крістіну Младенович, дуже важкий був матч, сил було багато витрачено. Навіть не знаю, що зможе росіянка протиставити Плішковій. Припускаю, що Кароліна в цій зустрічі переможе в двох сетах. Складно буде Насті витримати міць атак суперниці. Ну і, як я вже сказала, після успіху в Цинциннаті Плішкова зараз в хорошому настрої. З нею всім буде важко.

Ординар: Виграш
Кароліна Плішкова - Анастасія Павлюченкова
03.09.2016 21:30 ЕЕТ
US Open - 2016. Жіночий одиночний розряд. Третє коло
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0