«Кароліна Пантерс» – «Денвер Бронкос». Відеопрогноз Дмитра Донського на Супербоул

01:30/08 лют '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на Супербоул, на матч «Кароліна Пентерс» «Денвер Бронкос», вирішальну зустріч плейофф чемпіонату NFL. Поєдинок відбудеться в СантаКларі на «Левайс Стедіум» в ніч з неділі на понеділок. Наш експерт вважає, що Супербоул виграють представники штату Колорадо.

Всім привіт! З вами Дмитро Донський, і це значить, що зараз ми будемо з вами говорити про Супербоул, друзі мої. Супербоул! Останній матч сезону в американському футболі. Довгий час в чемпіонаті ми вгадували практично все, що було. Але саме в плей-офф у мене якось зовсім не складається. І тому Супербоул – це можливість відігратися за все. Якщо це вийде, то спробую відігратися за все і відразу.

Для початку я скажу, що Супербоул буде на моєму Strim, я буду його коментувати для вас від і до. Сьогодні на мені футболочка «Сіетл Сігокс», ми не потрапили в Супербоул. Але що поробиш. Я взяв комп’ютер, щоб відразу піти по лінії William Hill. Від неї я буду відштовхуватися і говорити про ставки, які можливі на цей матч. І тепер давайте відразу поїдемо.

Перемога – поразка. Супербоул буде проходити в Каліфорнії в Санта-Кларі. Там досить гірське повітря, досить похмура погода, волога атмосфера, повітря буде мокрим. І тут можна говорити, що з цим повітрям більше асоціюється «Денвер Бронкос». Кароліна – це рівнинна територія. Гори, які опускаються вниз до моря. Приблизно така ж місцевість і там, де знаходиться «Левайс Стедіум». Що це означає? Погода в таких місцях змінюється досить часто. Тобто ми можемо почати гру при тумані, другу чверть будемо починати при невеликому дощику, а третю будемо починати знову при тумані. Там зараз зима, і така погода не рідкість. Влітку все прийде до консенсусу, і ми побачимо багато всього цікавого. Описавши погодні умови, звернемося до ставочкам. Отже, моя ставка на цей матч – переможе «Денвер Бронкос». Я буду за «Денвер Бронкос». Чому? Згадуємо, як «Кароліна Пентерс» грала в другій половині зустрічі проти «Сіетл Сігокс». Це був дивізійний раунд. Кемерон Ньютон, квотербек «Пентерс», нічого не міг зробити проти захисту «Сіетла», взагалі нічого. «Сіетл» просто не вистачило часу, щоб вибити «Кароліну». Розгрому «Арізони» я виводжу за дужки. Повернемося до «Денвер». Упродовж всього матчу ця команда може грати в той формат захисту, який заїздив «Кароліну» у другій половині матчу з «Сіетлі». Захисники «Денвера» будуть, як ланцюгові собаки, ганятися за Кемом Ньютоном, будуть заважати йому робити передачі, робити все. Моя перемога – чиста перемога «Денвер Бронкос» за 2,90. По-моєму, дуже непогано.

В принципі, якщо так дивитися, можна підстрахуватися за рахунок гандикапу, якщо ви не вірите в «Денвер Бронкос». Супербоул – це мова про перемогу і поразку. Це один матч, один переможець. Можна підстрахуватися за рахунок гандикапів. Безумовно, можна. Це може бути «Денвер Бронкос» з форою (+3,5), чому б і ні? Я не думаю, що можливо більше.

Є дуже цікава ставка – «Сі Джей Андерсон занесе тачдаун і «Денвер Бронкос» виграє». Коефіцієнт 7,50. Я думаю, воно станеться. Принаймні, я думаю, що Сі Джей Андерсон буде тим х-фактором, який претендуватиме на титул MVP. Сі Джей Андерсон – це номер другий раннінгбек, це людина, якій Пейтон Меннінг буде віддавати м’яч. І в підсумку, рано чи пізно, Сі Джей Андерсон може занести тачдаун, особливо якщо ми говоримо про red-zone offense, напад в червоній зоні (20-ярдова зона у заліковій зони). І Андерсон цілком може занести тачдаун. Я цього чекаю від нього.

Їдемо далі. MVP Супербоула. Нещодавно Білл Сіммонс, журналіст, розглядав з запрошеним експертом по NFL цю тему. І говорив, чому б нам не поставити гроші на Брендона Макмануса. Це кіккер «Денвера». І як знати, може бути, дійсно, удар на останній секунді все і вирішить. Може, так і буде зараз. Адже бувало ж таке у «Нью-Інгленд Петріотс» з Вінатьері. Але я все-таки думаю, що головним буде на полі захист «Денвера». Але у мене три кандидати. Перша – Пейтон Меннінг. Як же без нього, лебедина пісня, бенефіс. Чому б не дати титул Меннінгу, особливо якщо «Денвер» переможе. Коефіцієнт 4,50, між іншим. Є ще Вон Міллер за 26,0. І є ще, знаєте хто, – Демаркус Уейр. Коефіцієнт 51,0. Я практично не сумніваюся, що «Денвер» буде блітцувати, причому блітцувати багато. І Демаркус Уейр, зверніть увагу. Звичайно, я тут тикаю пальцем в небо. На цей прогноз можете не звертати уваги. Але я б поставив на Демаркуса Уейра, що саме він стане MVP Супербоула. Тут я йду рівно від того, що «Денвер» в цьому матчі виграє. Якщо ви впевнені в перемозі «Кароліни», то тут буде MVP Кем Ньютон. 1,57 – це все пройде. Але у випадку з «Кароліною» можна було б розглянути і Джонатана Стюарта. Варіант його тачдауна укупі з перемогою «Кароліни» виглядає здорово. Але мої варіанти – чиста перемога «Денвера», перемога «Денвера» з тачдаун Сі Джея Андерсона. Можна також підстрахуватися і взяти «Денвер» з форою (+3,5) або (+4,5).

Є ще один коефіцієнт, який мені дуже сподобався. У Супербоулі буде Halftime show, концерт у великій перерві. Там виступатиме гурт Coldplay. І можна вгадати, з якої пісні вона почне грати. Там буде попурі з пісень. Буде там ще і Beyonce, і ще хтось. Але мені це все не так важливо, мене цікавить тільки Coldplay в цьому концерті, тому що я дуже люблю цю групу. Так ось вибір такий. Насправді, як на мене, вони повинні були б почати з пісні Life in technicolor, але такої позиції немає. У зв’язку з цим я запропоную інший варіант. Є позиція, що Coldplay почне концерт з пісні Viva la Vida. Пам’ятайте, де скрипочки на початку композиції відіграють. Коефіцієнт 5,00. Якщо ви почуєте скрипочки, то вважайте, що ви в п’ять разів збільшили свій статок. Мені здається, що вони повинні почати з цієї пісні, так як вона ідеально підходить для початку Halftime show. Принаймні, я вже поставив на це свої чесні гроші.

Закінчуємо говорити про Супербоул. Якщо хочете щось дізнатися докладніше, підписуйтесь на мій Twitter, він вказаний на сайті «Рейтингу Букмекерів». Буде дуже приємно нам з вами подивитися Супербоул. Я буду його коментувати всю цю чудову й святкову ніч. Бувайте!

Ординар: Виграш
Фінал чемпіонату NFL. Супербоул
01:30/8 лют
«Кароліна Пантерс» - «Денвер Бронкос»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Фінал чемпіонату NFL. Супербоул
01:30/8 лют
«Кароліна Пантерс» - «Денвер Бронкос»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Фінал чемпіонату NFL. Супербоул
01:30/8 лют
«Кароліна Пантерс» - «Денвер Бронкос»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Фінал чемпіонату NFL. Супербоул
01:30/8 лют
«Кароліна Пантерс» - «Денвер Бронкос»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0