Каролін Гарсія – Леся Цуренко. Прогноз і ставка Олександра Золотогорського

09:00, 12 лют 2019

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч турніру в Досі між Каролін Гарсією та Лесею Цуренко. Наш експерт не вірить у перемогу української тенісистки.

Стартує турнір WTA у Досі. Катарський хард і дуже великий призовий фонд – тут в мотивації топ-тенісисток сумніватися не слід. Леся Цуренко в першому колі грає проти француженки Каролін Гарсії. І чесно кажучи, очікування тут зовсім не позитивні.

Лесю, схоже, психологічно зламав програний Кароліні Плішковій фінал у Брисбені. Українка тоді була дуже близька до перемоги. Але чешка перевернула гру. Яскравою ілюстрацією нинішнього стану речей стала гра Цуренко на Кубку Федерацій проти шведки Ребекки Петерсон. 0-6, 2-6. Це було жахливо.

А Гарсія – сильніший суперник. І вона навпаки в дуже хорошому психологічному стані, після того як на пару з Корне розбила міцну збірну Бельгії.

Отже, ставити на Цуренко категорично не рекомендую. Якщо хочете надійності, візьміть Гарсію за 1.55. Бажаєте ризикнути – тоді ваша ставка 2:0 на користь Гарсії за 2.15

Ординар: Повернення
Доха
09:00/12 лют
Каролін Гарсія – Леся Цуренко
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
10
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0