Карлос Алькарас Гарфія – Стефанос Ціціпас: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

21:45, 03 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Карлос Алькарас Гарфія – Стефанос Ціціпас у 3-му колі US Open.

Талановитий іспанський хлопчик Карлос Алькарас, про якого багато говорять останнім часом, зіграє у третьому колі US Open зі Стефаносом Ціціпасом. І, думаю, за Алькараса болітиме мало не весь стадіон, і не тільки з тієї причини, що він зовсім юний і перспективний. Ціціпас своїми «туалетними» перервами розлютив абсолютно всіх. Гравці його критикують, трибуни освистують. Подивимося, як буде справлятися грек в плані психології.

Алькарас вже змусив себе поважати. Все-таки про нього більше говорили як про ґрунтового фахівця. Але він показує, що може здорово грати й на швидкому покритті. Він у трьох сетах обіграв Кемерона Норрі, який багато непоганих перемог здобув і здорово проявляв себе в сезоні. Так що Алькарас – це не подарунок. Він сміливий, зухвалий і вміє не просто «катати» на задній лінії, а пристойно бити по м’ячу.

Я вважаю, що Ціціпасу, який відчував труднощі в матчах з Маннаріно та Марреєм, тут буде не легше. Чотири сети має бути. Тому припущу, що тенісисти зіграють більше ніж (34.5) гейми.

Ординар: Виграш
US Open. 3-є коло
21:45/3 вер
Карлос Алькарас Гарфія – Стефанос Ціціпас
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі