Карина Віттхефт – Анастасія Павлюченкова. Прогноз Ганни Чакветадзе

19:00, 11 лют 2016

Відома екс-тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Анна Чакветадзе спрогнозувала матч Карина Віттхёфт – Анастасія Павлюченкова у другому колі жіночого турніру категорії Premier в Санкт-Петербурзі. Матч пройде в четвер. Наш експерт вважає, що зустріч вийде важкою для обох суперниць.

Віттхефт досить легко обіграла в першому раунді Таміру Пашек, а ось у Павлюченкової були великі проблеми у зустрічі з Кларою Кукаловой. З величезними труднощами вона змогла перемогти. Мені здається, що Настя зараз не так комфортно себе почуває, не вистачає їй чогось, і результати на старті сезону не найкращі. У матчі з Кукаловой вона дуже вже багато помилялася, причому суперниця її не примушує це робити, просто перекидала м’яч.

Віттхёфт, звичайно, дівчина така, вона може сама допустити масу помилок, буквально всі м’ячі по аутам розкидати. Але вона може відчути, що Павлюченкова не так вже й добре готова. І тоді з нею буде важко. У неї дуже хороша подача. На швидких кортах вона впевнено себе почуває. НЕ вразила Павлюченкова, і я не чекаю, що вона легко виграє. Тому припущу, що в матчі буде зіграно більше 20,5 гейми.

Ординар: Програш
Турнір WTA. Категорія Premier. Санкт-Петербург. Друге коло
19:00/11 лют
Карина Віттхефт - Анастасія Павлюченкова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0