«Карабах» – «Ференцварош»: прогноз і ставка | Свисток арбітра не замовкатиме

19:00, 03 сер 2022
Однією з найрівніших пар на кваліфікаційній стадії Ліги чемпіонів вважається дуель між чемпіоном Азербайджану та представником Угорщини. Розбираємо докладніше, чого чекати в даному інтригуючому протистоянні вже у найближчу добу.

Якщо пригадувати виступи «Карабаха» в Лізі чемпіонів чотирирічної давності, де їм вдалося зробити неможливе та пробитися вперше в історії до групового етапу, то асоціація з низовим підтекстом в плані результативності мала місце бути. У ті часи Гурбан Гурбанов робив акцент у бік більш закритого футболу й свої плоди це приносило, але ось у дні сьогоднішньому азербайджанців не впізнати з точки зору яскравих протистоянь з великою кількістю забитих м’ячів.

Дві супер битви проти «Цюриха» запам’ятаються надовго вболівальникам азербайджанських «скакунів», де загалом за дві зустрічі ми побачили аж 9 голів (3:2, 2:2). Також згадуємо, як «Карабах» розібрався у рідних стінах із чемпіоном Польщі в особі «Леха» (5:1) після того, як зазнав мінімальної поразки у Познані (0:1). Зважаючи на те, що й угорці показували результативний футбол у трьох матчах кваліфікації поспіль (4:1, 1:2, 5:1), є сенс розглядати стандартний обмін забитими м’ячами.

В якості альтернативного вибору ставки, непоганим варіантом проглядається верх за кількістю порушень. Обидва майбутні опоненти грали агресивно по відношенню до суперників на попередніх стадіях й особливо це стосується «Карабаха», котрий двічі перебивав за фолами «Цюрих» (17:15 та 15:13), так само як і в агресивній манері затоптав у домашніх стінах «Лех» (17:14), а «Ференц» грав жорстко і проти «Слована», і  проти «Тобола» (17 й 14 фолів відповідно). Тобто є всі передумови до того, що у шведського рефері Андреаса Екберга роботи буде досхочу.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів. Кваліфікація. 3-й раунд
19:00/3 сер
«Карабах» – «Ференцварош»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Кваліфікація. 3-й раунд
19:00/3 сер
«Карабах» – «Ференцварош»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
416
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі