«Кальярі» – «Спеція»: прогноз і ставка. У команд рівні шанси на 3 очки

19:30, 23 сер 2021
Грає
В матчі 1-го туру Серії А «Кальярі» прийматиме «Спецію». Явного фаворита цій грі немає, тому команди будуть боротись за очки, адже ці очки можуть допоомгти в кінці сезону, якщо команди будуть боротись за виживання, як це було в минулому сезоні, тому арто чекати голів у цій грі.

«Кальярі» і «Спеція» завершили минулий сезон в нижній частині таблиці, на 16-у і 15-у місцях відповідно, з різницею у 2 бали. В цьому сезоні немає передумов, що команди покращать свої результати, а скоріше за все знову будуть ести боротьбу за виживання.

Команди рівні, а отже у кожної є шанси взяти 3 очки, тому я вважаю, що команди будуть налаштовані тільки на перемогу в матчі з рівним суперником, а отже повинні показувати результативний футбол. Адже в усіх очних зустрічах цих команд, а їх було лише 5, команди неодмінно забивали не менше 3-х голів, і в минулому сезоні були результативна нічия 2:2 і перемога «Спеції» 2:1 зокрема. Тому, бачимо, що команди між собою забивають і роблять це часто, а тому можуть провести й цього разу «верховий» поєдинок.

Ординар: Виграш
Серія А
19:30/23 сер
«Кальярі» - «Спеція»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
45
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі