«Кахамарка» – «Бінасьональ»: прогноз і ставка | Господарі зададуть ігровий темп

23:00, 31 тра 2022
В останній день весни зіграємо неординарно, з часткою екзотики. Погляд кинемо на Латинську Америку, де проглядається потенційно яскравий поєдинок.

Перуанський чемпіонат – один з небагатьох на континенті, схильний до верхових ігор за тоталом. «Північні яструби» з Кахамарки є наочним тому підтвердженням – 52 результативні дії за 14-ть зіграних матчів було здійснено за участю цієї команди. Це другий показник у лізі після «Депортіво Мунісипаля».

Колектив з Кальяо навпаки, відрізняється дисциплінованістю в оборонних редутах, пропустивши цього сезону лише 13-ть м’ячів. Крайні зустрічі «El Poderoso» демонструють наочний акцент у бік оборонного футболу – з 30-го квітня стабільні 1:0, тобто три гри поспіль.

За фактом маємо двох суперників із абсолютно діаметральними стилями. Чия візьме? Дуже навіть може бути, що за підсумком вийде щось на зразок «золотої середини» у вигляді скромного верху, але я все ж таки ризикну зробити вибір у бік тієї команди, котру гнатимуть вперед трибуни.

Як ми бачимо за тими ж останніми матчами за участю «Кахамарки», навіть такі низові команди як «Сесар Вальєхо» не змогли встояти й не пробити ТБ проти «яструбів» (3:1). Загалом, травень місяць для «УТК» складається мега яскравим – усі поєдинки через верх 3.5, а проти вищезгаданого «Мунісипаля» взагалі довелося викочувати візок при немислимій кількості забитих м’ячів (4:3). Загалом, з більшою часткою ймовірністю, голам тут бути.

Ординар: Програш
Перу. Ліга 1
23:00/31 тра
«Кахамарка» – «Бінасьональ»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Перу. Ліга 1
23:00/31 тра
«Кахамарка» – «Бінасьональ»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
411
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі