«К’єво» – «Торіно». Прогноз Юрія Шевченка

19:00/14 кві '18

Прогнозом на матч Серії А між «К’єво» та «Торіно» ділиться Юрій Шевченко, автор сайту SportArena.com і ведучий шоу «Камонплей!» на радіо «Аристократи».

«Роландо Марана можуть звільнити» – одна з найпопулярніших новин в італійській пресі за останні кілька місяців. З 25-го листопада «К’єво» виграв лише двічі та набрав дев’ять очок. Серія поразок в гостях складає вже дев’ять матчів. Минулого тижня веронці були дуже близькі, аби перервати її в Неаполі, та все одно програли. Втім Марана лишили – у тренера є ще один шанс.

Але зберегти роботу, якщо вона залежить від матчу проти «Торіно», буде вкрай важко. Після чотирьох поразок поспіль «Бики» почали перемагати і взяли дев’ять очок за три тури, забивши вісім голів. Останньою жертвою несподівано став «Інтер» – Вальтер Мадзаррі передав привіт колишній команді, викинувши її з зони Ліги чемпіонів.

«К’єво» не виграє у «Торіно» три матчі поспіль, але зараз втрачати веронцям нічого. Маран має зробити ставку на атаку, адже приз за результат – можливість працювати далі. Але «Торіно» в чудовій формі, і навряд чи веронцям вдасться встояти проти групи атаки на чолі з Андреа Белотті. Ставимо на ТБ 2.5 і чекаємо на голи, але більшість – в ворота господарів.

Ординар: Програш
Серія А
19:00/14 кві
«К’єво» - «Торіно»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0