«К’єво» – «Інтер». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/21 сер '16

Прогнозом на матч Серії А між «К’єво» та «Інтером» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

За два тижні до старту чемпіонату у «Інтера» змінився тренер. Роберто Манчіні пішов через непорозуміння з керівництвом, і команду очолив голландець Франк де Бур. Екс-гравець «Аяксу» каже, що «його» «Інтер» можна буде побачити лише через чотири місяці. А що ж до тих пір? Судя чи з всього, команда намагатиметься брати очки завдяки індивідуальному класу футболістів.

Влітку до «Інтера» приєднались Евер Банега і Антоніо Кандрева, але й без них індивідуально «Нерадзуррі» сильніші за «К’єво». Команда Роландо Марана стала одним з сюрпризів минулого сезону, коли впевнено фінішувала в середині таблиці, але з міланцями у «Летючих Віслюків» завжди проблеми – одна перемога в останніх 11 матчах. «К’єво» – на відміну від нинішнього «Інтера» – робить ставку на командну гру, та це той випадок, коли клас зазвичай б’є порядок.

Коефіцієнт на перемогу гостів від William Hill – 2.10, і цим потрібно користуватися. Невже Арріго Саккі даремно сказав, що «Інтер» може стати «бомбою» цього сезону?

Ординар: Програш
Серія А
21:45/21 сер
«К’єво» - «Інтер».
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0