Італія – Уельс: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:00, 20 чер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Євро 2021 (2020) Італія – Уельс.

Зустріч двох найуспішніших команд квартету «А» несе в собі небагато інтриги. Італії по суті цей матч не надто потрібний, адже своє завдання на цьому етапі вона дочасно виконала. Відтак спокійно може застосувати певну ротацію, аби дати перепочинок основі перед іграми на виліт.

Уельс дозволити собі такої розкоші дозволити не може. Хоча де-факто теж вже в 1/8-ій. Виступи британців мене по-хорошому вражають, адже я не очікував настільки рішучої ходи від Бейла, Ремзі та компанії на цьому турнірі. Валлійські лідери у повному порядку. Як в особистій взаємодії, так і командній грі загалом. Але чи багато їм вдасться на тлі поки найкраще організованої збірної Євро 2020 – серйозне питання.

Ризикую припустити, що не багато. Не впевнений я цього разу, що й Італія продовжить феєрити в атаці. З одного боку, ще далеко не той момент, коли потрібно піднатиснути. А з іншого ніби – голи «Скуадрі Адзуррі» і так даються доволі в легкому та невимушеному стилі. Але якщо вони все ж і будуть, то небагато. На це і роблю свою ставку.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Виграш
Євро-2020
19:00/20 чер
Італія – Уельс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі