Італія — Німеччина: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 04 чер 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Італія-Німеччина в 1-му турі Ліги націй сезону-2022/23.

Поговоримо про матч Ліги націй. Дивний турнір, причому постійно доводиться говорити саме про це. Він грає зовсім невчасно, правда зараз багато що відбувається невчасно. Йдеться і про чемпіонат світу, який пройде взимку.

Сформувалася літня пауза, куди напхали цих матчів, адже футболісти втомилися, вони не хочуть грати. Навіть зірки кажуть про це. Я думаю, що для Італії та Німеччини шлях на чемпіонат Європи через Лігу націй — це не найактуальніша історія, тим більше, що Німеччина прийме цей турнір, вона вже там, тому їй наплювати, що на відбір, що на Лігу націй.

Італія провела непереконливий матч проти Аргентини. У мене є великі питання до того, в якому стані ці команди вийдуть на поле. Зрозуміло, що протистоять один одному провідні європейські збірні, зрозуміло, що має бути якийсь настрій, але, як усе вийде, не уявляю.

Думаю, що виходити треба з того, що гра буде безладною, і футболісти намагатимуться проявити себе в першу чергу в атаці, а не в захисті. Звідси і варіант ставки «обидві заб’ють». Нічого краще в цьому випадку вигадати не вдалося.

Виграй 1000 гривень на картку в конкурсі до матчу Уельс – Україна

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/4 чер
Італія — Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 3700 гривень за перший депозит від БК Betandyou
Ця версія правил та умов акції є актуальною.
248
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі