Італія — Німеччина: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 04 чер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Ліги націй Італія — Німеччина.

Дуже класний та інтригуючий чемпіонат серії А завершився і почалися матчі збірних. Тут і згадалося, і ці згадки були дуже болючими, що Італія вдруге поспіль пропустить чемпіонат світу. «Фіналіссіма» взагалі не розвіяла сумних думок, адже Скуадра Адзурра виглядала просто ніяк на тлі завзятої Аргентини. Провести К’єлліні на позитиві не вдалося, але добре, що Джорджо нарешті пішов — прийшов час.

Не знаю, як збірну сприйме публіка у Болоньї, де відбудеться матч проти Німеччини. Сподіваюся, підтримають, адже ця команда принесла чимала радості і трофей чемпіона Європи. Зараз вона буде оновлюватися, про це говорив тренер Роберто Манчіні. Італія однозначно буде битися за результат, бо скільки ж можна програвати.

У футболі німці відомі своєю безжальністю до чужих проблем. Після призначення Фліка Німеччина одразу ж почала нагадувати попередню команду Хансі — просто всепереможна. Але я поставлю на нічию: все ж Італія дуже непогано виглядає по іменах, особливо у півзахисті, плюс має виправлятися після останніх невдач.

Виграй 1000 гривень на картку в конкурсі до матчу Уельс – Україна

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/4 чер
Італія — Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
371
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі