Італія – Німеччина: прогноз і ставка Івана Громікова

21:45, 04 чер 2022
Прогнозом на матч Ліги націй Італія – Німеччина ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Після успіху на чемпіонаті Європи для італійців прийшлов складний період, внаслідок чого вже йдуть розмови про можливе звільнення Роберто Манчіні. Тренеру зберігає місце минулорічний триумф, та результати розчаровують. Поразка від Північної Македонії залишила Італію без чемпіонату світу вдруге поспіль. Цього тижня команда також була розбита аргентинцями у поєдинку чемпіонів двох континентів.

Манчіні говорить про перебудову, вона зараз відбувається і у немців, яких минулого року очолив Гансі Флік. У нього поки не було перемог над великими суперниками, але моральний стан збірної Німеччини зараз точно вищий, ніж в італійців. На мою думку, це робить їх невеликими фаворитами у протистоянні загалом рівних команд.

Свою ставку зроблю від цього, віддавши мінімальну перевагу гостям. Обираю варіант «перемога Німеччини в один гол або нічия» за 1.87.

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/4 чер
Італія - Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі