Італія – Німеччина: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 04 чер 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Італія – Німеччина.

Статус Бундесмашини, котрий збірна Німеччини останніми роками поступово втрачала із Льовом на чолі, вона так само неспішно, але відновлює із Фліком. Результати не приголомшливі, але цілком стабільні. А головне без незрозумілих втрат і осічок. Словом, втішні. Відтак і зараз німці виглядають фаворитами матчу у Болоньї. На мій погляд, так точно.

Адже їхній суперник, Італія, останнім часом не вражає. Здається, що цей святковий рік після перемоги на Євро команда прожила у стані похмілля. І чим далі, тим більше цей стан набуває рис хронічного. Вже не один місяць небезпідставно говорять навіть про зміни на тренерському містку. Не вихід на чемпіонат світу прикрасила вишенька на торті у вигляді фіаско у фіналлісімі від Аргентини.

Не бачу підстав ставити на «Скуадру Адзурру» і зараз. Припускаю, що невпевненість у своїх силах дасться взнаки. А тому не виключено, що напористість гостей принесе їм швидкий гол. Чи зможе чемпіон Європи відігратися – поки риторичне питання. В останніх трьох офіційних поєдинках були явні проблеми з реалізацією, і поле колектив Манчіні залишав без забитих м’ячів. І з огляду на не найсильніший рівень суперників, це вже дуже тривожний знак.

Виграй 1000 гривень на картку в конкурсі до матчу Уельс – Україна

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/4 чер
Італія - Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
293
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі