Італія – Іспанія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 06 лип 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч 1/2 фіналу Євро 2021 (2020) Італія – Іспанія.

Італія вражає своєю націленістю на результат. Зі стартового матчу на Євро багато хто її одразу побачив у фіналі. І, в принципі, не прогадав. Команда впевнено і безперебійно рухається на шляху до вирішального матчу турніру.

Думаю, для багатьох, хто був не дуже добре знайомий із Серією А, стали відкриттям такі персоналії як Барелла, Локателлі та Берарді. А це саме ті виконавці, на яких цементується середня лінія «Скуадри». А додати сюди ще Вератті, який лише у ході турніру увірвався в основу. У сукупності це гримуча суміш.

Не впевнений, що окрім контролю м’яча, Іспанія здатна щось більше запропонувати супернику. Відкрита гра може плачевно для неї завершитися – Італія безжально розрізає зони і успішно використовує похибки опонентів. Тому сумніваюсь, що хтось піде на авантюри. А відтак перемога одній з команд, швидше за все, дасться з мінімальною різницею в рахунку. І не факт, що в основний час.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро-2020
22:00/6 лип
Італія – Іспанія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі