Італія – Бельгія: прогноз і ставка Олексія Андронова

16:00, 10 жов 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч за 3-тє місце Ліги націй Італія – Бельгія.

Матч за 3-тє місце в Лізі націй. При всіх тих компліментах, які ми цьому турніру роздаємо, все ж цінність третього місця у фінальній кульці зовсім не зрозуміла. Тому, на мій погляд, більш чесна схема – взагалі не проводити такий матч. Так відбувається, наприклад, у боксі на Олімпіаді, ніхто не боксує за бронзу – дають 2 медалі. У тенісних турнірах не буває матчів за третє місце (виняток – Олімпіада, прим. «Рейтинг Букмекерів»), і це правильно.

Що Італія, що Бельгія зазнали драматичних поразок. Зараз не дуже зрозуміло, за що вони повинні воювати один з одним.

Думаю, буде ротація й у тих, і в інших. Все-таки це можливість на якісному супернику перевірити свої ідеї. Думаю, що від цього матчу варто чекати забитих м’ячів. Відповідальності за результат – нуль. А забиті голи повинні бути.

«Обидві заб’ють» за 1,83 – просто прекрасна ставка на цей матч. Тим більше що Бельгія – команда, яка напевно заб’є сама, а граючи проти Італії, навряд чи зможе не дати створити гольові моменти супернику біля своїх воріт.

Впевненість – 9 за 10-бальною системою.

Ординар: Виграш
Ліга націй. Матч за 3-тє місце
16:00/10 жов
Італія – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
225
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі