Італія – Бельгія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

16:00, 10 жов 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч за третє місце Ліги націй Італія – Бельгія.

В Італії одні дежа-вю. Спершу був рімейк півфіналу Євро 2020, тепер плівка відмотується ще на рівень назад. А там у чвертьфіналі був матч проти Бельгії, який цілком і повністю тактично тоді залишився за «Скуадрою». В принципі, вона і зараз виглядає фаворитом.

Зважаючи як мінімум на фактор домашньої підтримки. Але з іншого боку, перервана рекордна серія без поразок показала вразливість команди. Італія не така вже й ідеальна. І це вже грає на користь суперника. Якщо бельгійці зможуть погасити власний негатив після прикро впущеної перемоги над французами, то цілком зможуть розраховувати на перемогу.

Потенціал для цього у них грандіозний. Скільки тільки моментів вони створили у своєму півфіналі. Апеннінці днем раніше теж показали доволі відкриту гру. І є підстави сподіватись на продовження цього результативного бенкету.

Ординар: Виграш
Ліга націй
16:00/10 жов
Італія – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
19
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі