Італія – Австрія: прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 26 чер 2021
Найсильніша команда групового етапу Євро-2020 – це Італія. Коефіцієнти на підсумкову звитягу «Скуадри Адузрри» знижені, вболівальники у захваті, але поки це все аванс, справедливість отримання якого треба доводити щоматчу. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор Вадим Скічко знає, як слід зіграти італійцям, аби вийти до 1/4 фіналу.

Матч проти України довів, що австрійці невипадкові гості на цьому змаганні. Однак, проти Італії гра буде зовсім іншою. Тут Франко Фоді та його команді буде у рази важче через динаміку та майстерність «Адзурри». Швидкий гол фаворита може критично вплинути на австрійців. Якщо у Лондоні таке трапиться, то далі на нас чекатиме тотальне домінування від Італії, як це було від «Ораньє» у груповому матчі австрійців з нідерландцями. Атака у Роберто Манчіні просто божевільна як за іменами, так і за організацією гри. Тільки у останній грі з Вельсом італійці були не такими ефективними попереду, як зазвичай.

Англія та Італія – дві збірні, які досі не пропускали на Євро-2020. Австрія розуміє, що без забитого м’яча з італійцями їм змагатися буде нереально. Тому чекаю від австрійців яскравих спалахів попереду та голу. Це для інтриги буде просто чудово. Але пропоную не ОЗ, хоча це теж приємний варіант, а ІТБ італійців. Свої фірмові два вони точно мають забивати, а все що більше – дозволить нам зіграти на високих цифрах. Як вам, наприклад, варіант 3:1?

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро-2020
22:00/26 чер
Італія – Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
256
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі