Італія – Австрія: прогноз і ставка. Перевірка на міцність? Ні, не на цій стадії

22:00, 26 чер 2021
Груповий етап Євро залишився позаду і попереду нас очікує найцікавіше – матчі на виліт. Лондон готовий прийняти один з двох поєдинків суботи, в якому «Скуадра Адзурра» намагатиметься встановити свій новий рекорд за кількістю ігор поспіль без поразок.

Шик і блиск. Ці два слова є синонімами до всього, що стосується Італії на даному форумі. Нинішнє покоління «Скуадри Адзурри» розбиває колишній прагматизм в пух і прах, граючи креативно, швидко, технічно. Одне задоволення споглядати подібне. У той же час в грі італійців є х-фактори. Нехай ми поки що й не бачили максимума від сучасної Італії, загадкою залишається та сама перевірка на міцність з топами континенту – тими ж бельгійцями та французами, з якими вони можуть зустрітися в 1/4 і 1/2 відповідно.

Відносно австрійців, похвали ця збірна не дочекається. Незважаючи на шість очок в групі, здивувати чимось підопічні Фоди не змогли. Так, була натужна перемога над македонцями (найслабшим колективом на Євро) і мінімальний успіх з Україною, яка фізично виглядала катастрофічно, а ось проти топа в особі Нідерландів «Червоно-білі» продемонстрували традиційно бляклий футбол. «Помаранчеві» задавили Австрію своїм напором з перших секунд і вже до перерви могли спокійно доводити справу до розгрому.

Саме матч з голландцями і є показовим напередодні 1/8. Варто відзначити те, що австрійці, граючи з суперниками рівня тієї ж Голландії у другому турі чи Данії в весняному відборі, пропускаючи м’яч фактично сипалися. Не було ні натяку на будь-яку тактичну перебудову. Лідери в особі Арнаутовича та Алаби абсолютно не здатні витягати збірну в важких ситуаціях, що вони неодноразово доводили, а в поєдинку з італійцями цей самий режим-порятунку Австрії якимось чином підключати доведеться.
Потужна й ідеально укомплектована по всім позиціям «Скуадра Адзурра» такого суперника зобов’язана утрамбувати і закатати пошарово.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро 2021 (2020). 1/8 фіналу
22:00/26 чер
Італія – Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
359
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі