Італія – Аргентина: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

21:45, 01 чер 2022
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч Фіналіссіми Італія – Аргентина.

Перший в історії «об’єднавчий поєдинок» пройде в середу на легендарному «Уемблі». Організатори назвали цей поєдинок «Фіналіссіма» і його суть полягає в тому, що в ньому зустрічаються останні переможці Євро та Копа Америка.

Зізнаюся чесно, цей поєдинок я точно не пропустив би і вболівав би весь матч за Італію (тобто за Європу), якби не одне важливе АЛЕ. Одночасно гратиме рідна збірна з Шотландією і тому перегляд «Фіналіссіми» автоматично переноситься на наступний день.

Мені здається, що італійцям в цьому матчі куди важливіше здобути перемогу, ніж Аргентині. Італія не потрапила на ЧС-2022 і наступна можливість здобути бодай якийсь трофей буде ой як не скоро. Команда Роберт Манчіні всім спробує довести, що програш Македонії – це не більше ніж випадковість і ому ставлю на більш мотивовану Італію як на переможця турніру. Favbet оцінює цю подію коефіцієнтом 1.97. Щасти Вам!

Беріть участь у конкурсі до матчу Шотландія – Україна та вигравайте 1000 гривень!

Ординар: Програш
Фіналіссіма
21:45/1 чер
Італія - Аргентина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі