Італія — Аргентина: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 01 чер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Фіналіссіми Італія — Аргентина.

Перша в історії «Фіналіссіма» – аналог міжконтинентального кубка для збірних. До речі, ви також сумуєте за старим міжконтинентальним кубком? Як на мене, «клубний чемпіонат світу» навіть за назвою звучить нецікаво, не кажучи про спортивну складову. Коротше, сподіваюся ідея «фіналіссіми» закріпиться.

Аргентина нині дуже збита і прагматична команда. Під орудою Скалоні вона навчилися добиватися результату в класичному для Аргентини «білардівському» стилі: підлаштовуються під грандів, діють від оборони, сподіваючись на геніальні прояви попереду від Мессі, Ді Марії, Лаутаро, Де Пауля. Оскільки всі вони живі-здорові, то, гадаю, бодай раз «альбі-селесте» заб’ють.

В ключовій лінії, півзахисті, перевага на боці Італії. Гадаю, Жоржиньо — Верратті — Барелла візьмуть м’яч під контроль і Аргентина навіть не буде проти. А це означає, що і моменти в Італії будуть — грати в атаку команда Манчіні точно вміє. Інколи, як проти Північної Македонії, це не трансформується у голи, та то виняток. Тим більше відповідальність у цьому матчі все ж не така висока. Не забуваємо, що це трохи офіціалізований, але спаринг, виставковий матч. Тож прогнозую «обидві заб’ють» за 2,08.

Беріть участь у конкурсі до матчу Шотландія – Україна та вигравайте 1000 гривень!

Ординар: Програш
Фіналіссіма
21:45/1 чер
Італія — Аргентина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі