Ісраель Адесан’я – Джаред Каннонір: прогноз і ставка | На горизонті маячить цифра 23

07:00, 03 лип 2022
Мейн-івент турніру у Вегасі. Домінуючий чемпіон середньої вагової готується зняти скальп з чергової жертви. Чи вийде, розбираємо нижче. Let’s go!

Після невдалої вилазки в напівтяжі, Ізі повернувся в рідну гавань й пішов по другому колу. Бар’єр в особі Марвіна Ветторі було пройдено на тверду четвірку. Був один вкрай небезпечний момент у третьому раунді, коли італієць мав шанс на задушливий, але Адесан’я ніби в’юн вислизнув із капкана й довів справу до розгрому на суддівських записках. Далі матчмейкери організували бій проти Віттакера і ось тут вже виникли питання. Як на мене, того вечора для тріумфу більше зробив саме «жнець».

Загалом, що стосується суддівського корпусу, стільки булщитів, скільки видавала трійця щитоводів за останні місяці – це попросту ні в які ворота не лізе. К приміру, минулого тижня, в головному бою вечора вони нахабно засудили Царукяна й це був не одиничний скандальний підрахунок тієї ночі. Чи варто побоюватися чудес на записках суддів в прийдешньому бою (якщо до них дійде)? Звичайно ж ні. Єдиний шанс у американця – це лакі-панч, не більше того.

Свого часу влучити по Ісраелю зміг тільки Алекс Перейра (за часів боїв по кікбоксингу). Під егідою UFC Ізі майже недосяжний для опонентів. Своєю антропометрією та пластикою він користується сповна. Каннонір намагатиметься скорочувати дистанцію й обов’язково зловить візок контрвипадів з боку новозеландця. Не виключаю такого ж швидкого завершення бою, як це було проти Кости, але водночас більше шансів віддаю варіанту «перемога Адесан’ї у раунді 4, 5 або за очками. І нехай прибуде з нами удачі та 23 перемога «Стайлбендера»!

Ординар: Виграш
UFC 276
07:00/3 лип
Ісраель Адесан’я – Джаред Каннонір
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Ставка без ризику» від БК 1xBet
Увага! Умови акції було змінено. Переглянути актуальний текст бонусу можна за посиланням.
343
Всі бонуси 1xBet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі