Іспанія – Португалія: прогноз і ставка Максима Кравця

21:45, 02 чер 2022
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», член команди трейдерів букмекерської компанії Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч Ліги націй Іспанія – Португалія.

Один із головних матчів першого тура нового розіграшу Ліги націй. Іспанія та Португалія – фаворити групи і, скоріше за все, розіграють перше місце. Швейцарія та Чехія навряд чи зможуть їм завадити. У обох команд є деякі кадрові втрати (в першу чергу Жота та Діаш у португальців), але вони не мають стати визначальними.

Піренейське дербі це завжди максимально зірково і статусно, але треба визнати, що не завжди видовищно. Так, на чемпіонаті світу-2018 команди подарували справжнє видовище і забили 6 голів на двох (3:3). Але після цього двічі поспіль розійшлися доволі сумними нулями.

Іспанія традиційно добре грає на своєму полі та майже не програє. З іншого боку, на розгромну перемогу над Португалією чекати точно не варто. На мою думку, гра цілком може знову завершитися внічию, або ж все таки Іспаніє здобуде мінімальну перемогу. На це і поставлю.

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/2 чер
Іспанія – Португалія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі