Іспанія – Польща: прогноз і ставка. Чи зможуть «Білі орли» зупинити іспанців?

22:00, 19 чер 2021
Грає
У другому турі групового етапу ЄВРО збірній Іспанії протистоятиме Польща. Іспанці будуть грати лише на перемогу, але поляки також претендують на вихід із групи, і впевнений не дадуть «Червоній фурії» легко почуватись, але кілька голів команди повинні забити.

Іспанія безперечно фаворит поєдинку, вони будуть грати лише на перемогу. Але Польща, які Швеція, дуже не прості суперники, і «Білі орли» також претендують на плей-офф.

Тож, вважаю, нас очікує поєдинок, в якому дві команди будуть боротись за очки. Але так, як господарі мають більш класний підбір виконавців, вони повинні боротись за перемогу. А отже команди повинні забивати, проте не варто чекати над результативного поєдинку, адже команди також будуть концентрувати велику увагу на грі в захисті, тому варто чекати 2-3 голи в матчі.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Виграш
ЄВРО-2021 (2020)
22:00/19 чер
Іспанія - Польща
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки та грати в улюблені ігри, в той час, як в прогрес-барі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
590
Всі бонуси Favorit Sport
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі