Іспанія – Німеччина: прогноз і ставка. «Турбо-тріо» спіймали кураж

21:45, 17 лис 2020
Вирішальна битва за лідерство в групі А (4) відбудеться на полях Андалусії.

Після домашньої феєрії з Україною, іспанців як наврочили. Один з лідерів світового футболу не в змозі забити більше одного м’яча протягом п’яти зустрічей поспіль. Не допоміг «Червоній Фурії» і їх тотальний футбол в матчі проти Швейцарії, яку підопічні Енріке зобов’язані були розшматувати. Одні тільки Торрес з Рамосом мали оформлювати чотири взяття воріт.

Лідери підгрупи в особі підопічних Льова за два сезони Ліги націй спромоглися лише на дві перемоги – обидві проти української дружини. Як не дивно, саме їх і може вистачити для збереження першої позиції, адже з Іспанією досить буде розписати мирову.

У виборі ставки не стану винаходити велосипед, зіграю на загальній результативності. Німецька оборона на сьогодні сповнена дірок. Наочно це продемонстрували швейцарці, відвантаживши троячку в ворота Нойєра, а також в поєдинку з Україною двома днями раніше «Бундестім» повинні були пропускати куди більше одного гола, але удари Марлоса, Зінченка та Мораєса облизували стійку.

Припускаю, що «Фурія Роха», у вирішальній фазі групової стадії, не продовжить тринькати момент за моментом і ті ж Торрес з Рамосом виправляться за попередню невдалу гру. Звичайно ж не заіржавіє і за ударною трійцею гостей. Насилу представляється, як Тімо, Лерой та Серж можуть покинути поле, не залишивши автограф у воротах Сімона. 2:2.

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/17 лис
Іспанія – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0