Іспанія – Німеччина: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:00, 05 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч 1/4 фіналу Євро-2024 Іспанія – Німеччина.

Прекрасна вивіска матчу двох чудових команд. У багатьох ЗМІ цю гру навіть назвали достроковим фіналом, забувши, що саме такі команди досить рідко дістаються титулів.

І «Бундестім», і «Фурія роха» уразливі для зовнішніх ударів. Обидві команди виділяються на загальному тлі своєю естетикою, відсутністю бажання (а може, й можливості) нудно тримати оборону та чекати на невимушені помилки суперника. Не для того повертався Кроос, складаючи унікальну гарну зв’язку з Гюндоганом; не для того де ла Фуенте вишиковував збірну, як клуб, створюючи дуже яскраву, комбінаційну гру.

Але від цього тільки вище за очікування від конкретного матчу. Навіть Грузія, як бачимо, змогла забити та повести у рахунку проти іспанців. Центр оборони складно віднести до сильних сторін команди – так само, як центр оборони німців. Та – Рюдігер були абсолютно епічної зв’язкою на старті кар’єри, і хоча з досвідом вони перестали бути такими вже «пожежниками», але помилитися вони можуть будь-якої миті. Особливо коли доводиться стикатися з такою яскравою і багатоваріативною атакою, як у іспанців.

І, звичайно, це працює і в інший бік також. Ле Норманн не зміг чисто зіграти навіть проти грузинів, іспанські захисники загалом надали дуже багато шансів хорватам – тож, гадаю, і німці покуражаться на славу. Загалом, думаю, що матч виправдає найяскравіші вивіски.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Іспанія – Німеччина: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/4 фіналу
19:00/5 лип
Іспанія – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі