Іспанія – Німеччина: прогноз і ставка Івана Громікова

19:00, 05 лип 2024
Прогнозом на матч 1/4 фіналу Євро-2024 Іспанія – Німеччина ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Після перших матчів чемпіонату враження не змінюється: Іспанія демонструє найкращий футбол серед усіх команд. Це далеко не завжди гарантує підсумкову перемогу, але поки команда Де ла Фуенте навіть не зустрічає серйозного опору.

Другою найкращою командою можна назвати німців. Вони перемагають не настільки переконливо, але точно переконливіше за інші топ-збірні. Протистояння цих двох команд на стадії 1/4 називають передчасним фіналом, і це не виглядає перебільшенням. Так, далі з переможцем цієї пари може трапитися невдача, але це єдиний можливий матч, в якому іспанці та німці не відчуватимуть себе фаворитами.

Я віддам перевагу команді Юліана Нагельсманна через те, що вона грає вдома.  Думаю, цей фактор зрештою може зіграти вирішальну роль. Сильні господарі Євро раніше програвали фінали та півфінали (Англія, Нідерланди, Португалія, Франція), але в матчах проти слабших суперників, які ставили на захист. Іспанія буде атакувати, і впевненість господарів не постраждає через суперника, який не дає йому зіграти в футбол.

На прохід Німеччини можна поставити з коефіцієнтом 2,01.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Іспанія – Німеччина: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/4 фіналу
19:00/5 лип
Іспанія – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі