Іспанія — Коста-Рика: прогноз і ставка | «Фурія» використає по максимуму свої сильні сторони

18:00, 23 лис 2022
Слідом за стартовим поєдинком у групі Е, детальніше розбираємо матч під №2 в даному квартеті, де «Червона фурія» Луїса Енріке готується вступити в бій з непоступливим представником КОНКАКАФу.

«Фурія Роха» під керівництвом Луїса Енріке викликає подвійне враження. З одного боку омолодження складу, яке свого часу провів даний коуч, безумовно було вірним рішенням, але залежність нинішньої оборони (її надійності) від відсотка володіння м’ячем, надто очевидна. По-перше, порозуміння пари іспанських центральних захисників завжди кульгає, так само як існує дисбаланс між опорною зоною та задньою лінією в тих випадках, коли доводиться захищатися низьким блоком.

Проти суперників в особі Коста-Рики та Японії проблеми у іспанців навряд чи виникнуть, але як структурно виглядатиме вертикальна конструкція колективу Енріке з тими ж німцями – це велике питання. Повертаючись до майбутнього поєдинку, без сумніву можна припустити, що Іспанія подолає будь-який гандикап з контролю снаряда, який виставлять букмекери, таким чином мінімізуючи ризики пропустити. Також, традиційно «Фурія» створюватиме багато моментів біля чужих воріт, будучи одним із лідерів на ЧС за показниками хG.

Відносно Коста-Рики можна сказати наступне: висока дисципліна, в’язкий футбол, акцент на контратаки. Тобто костариканці не настільки сильні індивідуально, як колективно. До чого призводить недооцінка цієї збірної, наочно продемонстрував форум у Бразилії, де представник КОНКАКАФу зайняв перший рядок у квартеті з Уругваєм, Італією та Англією. Та й у 2018-му «Los Ticos» на рівних грали з сербами та швейцарцями, а проти Бразилії трималися аж до 91-ї хвилини.

Якщо говорити про тенденції, то в плані результативності костариканці асоціюються з низовими підсумками за тоталом. За останні два форуми у матчах за їхньою участю було зафіксовано лише два ТБ 2.5 при шести ТМ. У відбірному циклі на майбутній ЧС до Катару, Коста-Рика була найменшовою командою серед усіх учасників – всього 1.5 гола в середньому за матч, плюс стикова зустріч проти Нової Зеландії й традиційний низ (1:0).

Веду до того, що прийдешній поєдинок пройде в не найяскравішому стилі. Закрита ігрова манера андердога й тотальний контроль снаряда з боку фаворита, в спробах розкрити масовану оборону опонента та знайти в ній шпарину – саме такий сценарій і бачиться найбільш реальним. В такому випадку напрошується такий варіант ставки як ТМ 3.5, котрий можна підкріпити успіхом підопічних Енріке на класі.

Ординар: Не розіграна
Чемпіонат світу 2022. 1-й тур
18:00/23 лис
Іспанія — Коста-Рика
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
E-foria: щоденний фрібет до 800 грн від Vbet
Тоді як футбольні фани чекають на ЄВРО-2020, фани кіберспорту VBET можуть насолодитися грою в Dota 2 та Counter–Strike: GO. Робіть ставки на матчі запропонованих турнірів та отримуйте щоденний кешбек 20% до 800 грн як фрібет (безкоштовну ставку).
38
Всі бонуси VBET
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі