Іспанія – Колумбія. Прогноз Вадима Скічка

22:30/07 чер '17

Можливо для когось це стане несподіванкою, але збірна Колумбії у рейтингу ФІФА розташовується вище за Іспанію! Латиноамериканці посідають п’яту сходинку, а піренейці аж десяті. Однак у товариській грі та ще й домашній Іспанія має доводити свою перевагу. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що нас очікує яскравий поєдинок у Мурсії.

«Фурія Роха» вдома – це машина. Авжеж, гра з Колумбією лише товариська, але іспанці завжди потужно грають на рідних стадіонах та й склад у команди Лопетегі солідний. Попереду у іспанців виїзна гра із Македонією, тому лідери не будуть віддаватися на повну, проте глибина складу та якість виконавців така, що для Іспанії це не смертельно. Вдома грати не на перемогу піренейці не вміють, отже мають забивати. Для цього є Педро, Коста, Мората, Сілва. Виконавців вдосталь. Найпростіша ставка на «індивідуальний тотал Іспанії більше 1,5» та я ускладню її.

Візьмімо «ТБ 2,5» адже у колумбійців теж є чим відповісти господарям: Хамес, Бакка, Кардона. Високий коефіцієнт на такий результат я вважаю помилкою букмекерів. Можливо їх збив з пантелику не надто результативний футбол у виконанні команди Пекермана у кваліфікації на ЧС-2018? Але ж там інші завдання, до того ж колумбійці грали на виїзді з усіма топ-командами – Бразилією, Уругваєм, Чилі та Аргентиною. Гадаю обом суперникам до снаги забити, а для яскравого, атакувального та запального футболу двох м’ячів буде замало.

Ординар: Виграш
Товариський матч
22:30/7 чер
Іспанія - Колумбія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0