Іспанія – Італія: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

22:00, 20 чер 2024
Коментатор каналів Setanta Sports, автор Ютуб каналу «2по45» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Іспанія – Італія.

Лідери групи В мають бути втішені результатом очної зустрічі Хорватії та Албанії (2-2). Таким чином, перемоги обох команд в стартовому турі фактично гарантували обом збірним вихід до наступної стадії.

При чому виграш Іспанії особливо запам’ятався, адже команда Луіса де ла Фуенте переграла з рахунком 3-0 не кого-небудь, а збірну Хорватії. Цікаво, що стиль гри іспанців в цьому матчі був досить таки прагматичним, про що свідчить те, що вперше з 2008 року суперник більше володів м’ячем.

Прагматизм притаманний також і команді Італії. Особливо в протистояннях із сильними суперниками. Відтак прагматична Італія і прагматична Іспанія цілком можливо здатні подарувати нам прагматичну нічию, яка за великим рахунком влаштує обидві сторони. Нічійний результат букмекерська контора Favbet оцінює хорошим коефіцієнтом 3.25. Щасти Вам!!!

Конкурс до матчу Словаччина – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Словаччина – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група В. 2-й тур
22:00/20 чер
Іспанія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі