Іспанія – Італія: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 20 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Іспанія – Італія.

Іспанія та Італія – дві команди, які найчастіше зустрічались один із одним в історії Євро, у тому числі на чотирьох останніх чемпіонатах. Причому в 2012 взагалі зіграли двічі – у групі команди розійшлись миром, а в фіналі Іспанія перемогла 4:0. 3 роки тому вони зійшлись у півфіналі і тоді Італія виявилась сильніше в серії пенальті.

В цій грі букмекери віддають більшу перевагу Іспанії. Все таки вона обіграла Хорватію куди більш впевнено, ніж Італія перемогла албанців. І взагалі начебто італійці вже не ті, що 3 роки тому, склад трохи слабше.

Тим не менш, я готовий поставити на те, що Італія не програє. І взагалі схиляюсь до нічиї. Це результат, який де-факто гарантує обом командам вихід в плей-оф. А перше чи друге місце взагалі не має значення. Бо друге місце цього квартету виходить на друге місце кварту А (умовно Швейцарія), то ж великої різниці немає. Тому схиляюсь до нічию, але перестрахуюсь і поставлю на не програш італійців.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Конкурс до матчу Словаччина – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Словаччина – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група В. 2-й тур
22:00/20 чер
Іспанія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі