Іспанія – Італія: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 20 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Євро-2024 Іспанія – Італія.

Рімейк фіналу Євро-2012. І матчу групового етапу там. І півфіналу Кубка Конфедерацій. І 1/8 на Євро-2016. Та відбору на ЧС-2018. І півфіналу Євро-2020. І двох матчів останньої Ліги націй… Коротше, дуже часто грають одна з одною «Фурія роха» та «Скуадра адзурра», майже всі спогади з попередніх зустрічей вже стерлися.

При цьому, слід визнати, їх ігри рідко бувають нудними. Дві південні команди регулярно демонструють у них топ-рівень – причому італійці щоразу спростовують усі стереотипи і грають анітрохи не менше (а найчастіше і більше) яскраво, ніж іспанці. При цьому обидві сторони, скажімо так, вимогливі одна до одної: не пощастило італійцям із травмами у київському фіналі – отримали 0:4, підійшли іспанці неготовими на наступному Євро – «здобули» 0:2, коли по грі стояли приблизно ті ж 0:4…

Ну а зараз чудово готові і ті, й інші. Іспанія рознесла 3:0 хорватів – і це той випадок, коли команда заслуговує на похвалу без жодних обмовок. «Шашкові» дуже сильні, моменти вони будуть створювати навіть проти збірної світу – а атака «Фурії рохи» продемонструвала свою переконливість досить чітко. Італія ще більш впевнено спиняла свого суперника – і нехай албанці і не показник, але «Скуадрi адзуррі» має допомогти епідемія травм у іспанців. Загалом, від гри з такою вивіскою приємніше чекати яскравий футбол.

Конкурс до матчу Словаччина – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Словаччина – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група В. 2-й тур
22:00/20 чер
Іспанія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі