Іспанія – Італія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 20 чер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Іспанія – Італія.

В протистояннях Італії та Іспанії ніколи неможливо визначити явного фаворита. Особливо зараз, коли піринейці намагаються повернутися на той рівень, де перебували ще десять років тому. Ну, а апеннінці нині чинні чемпіони Європи, не забуваймо.

Між двома збірними це вже 11 очна зустріч в рамках великих турнірів. Частіше за них між собою ніхто не зустрічався. Одного очка у цьому протистоянні цілком може вистачити для кваліфікації до плей-оф. Іспанії так точно, адже у третьому турі їй куди легше буде.

Команда де ла Фуенте зараз солідніше виглядає. І якщо необхідно таки віддати перевагу комусь одному, то це явно буде Іспанія. Склад у неї нехай і молодший, але більш варіантивний і менш прагматичний, ніж в суперника. Закрити Бареллу і не дати йому простору – це вже буде половина виконаної справи. Інша – зіграти вдало на стандартах. Тоді як мінімум можна не програти.

Конкурс до матчу Словаччина – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Словаччина – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група В. 2-й тур
22:00/20 чер
Іспанія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі