Іспанія – Хорватія: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

19:00, 15 чер 2024
Коментатор каналів Setanta Sports, автор Ютуб каналу «2по45» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Іспанія – Хорватія.

Від Хорватів на цьому чемпіонаті Європи не очікую якогось прориву. Інша справа, що і перед чемпіонатами світу 2018 і 2022 року збірна Златко Даліча теж не вважалася фаворитом.

Такі футболісти як Лука Модрич та Марцело Брозович не стали молодшими. Перішич тільки після травми. Відтак, очікується повна перевага Іспанії як в контролі м’яча, так і в плані території.

Можливо нинішня Іспанія не має яскравих індивідуальних гравців в групі атаки, але середня лінія піренейців виглядає дуже потужно: Родрі, Педрі, Дані Ольмо та інші готові виконувати завдання найвищої складності.

Думаю, що команда Де Ла Фуенте виграє і при цьому зробить це впевнено. Головна перевага Іспанії над Хорватією – це молодість складу. Відтак, швидкості, динаміки, гостроти у «Фурії Рохи» має бути більше. На перемогу Іспанії із форою -1.5 букмекери із Favbet дають розкішний коефіцієнт 3.45. Щасти Вам!!!

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група В. 1-й тур
19:00/15 чер
Іспанія – Хорватія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі