Іспанія – Грузія: прогноз і ставки | Відбірковий етап був показовим

22:00, 30 чер 2024
Поєдинок у Кельні бачиться найодностороннішим на етапі 1/8-ї фіналу Євро-2024. Розглянемо, чи варто погоджуватися з букмекерськими котируваннями й статусом «Фурії» в якості очевидного фаворита пари.

Як не вболівати за Грузію за підсумками побаченого у груповому етапі? Дуель з Туреччиною можна назвати найяскравішим матчем на форумі стосовно кількості гольових моментів, інтенсивності й творення (поразка 1:3). Після другого туру «хрестоносці» вистояли на характері проти чехів (1:1), а в заключному поєдинку Кварацхелія і співтовариші створили диво, обігравши португальців (2:0). Особливо варто відзначити, наскільки додали грузини у комбінаційному футболі, з чудовою культурою пасу, тоді як Хвіча одноосібно накручував по чотири гравці «селесао», змушуючи тих фолити.

В іспанців механізм працює немов «відбійний молоток». У всіх матчах групового етапу «Фурія Роха» демонструвала збалансованість й високу організованість. Навіть в тому випадку, коли Іспанія грала резервом проти Албанії, суперник не мав жодного шансу на успіх. Підопічні де ла Фуенте стали єдиною збірною на форумі, котра у всіх трьох матчах зберегла свої ворота в недоторканності, взявши максимум очок, у зв’язку з чим піренейці стали другим головним кандидатом на золоті медалі після Англії. Принаймні, чвертьфінал змагань для «червоної фурії» майже в кишені.

Як не пригадати матчі відбіркового етапу на майбутній форум. Іспанія не залишила від закавказців «каменю на камені» в дуелі у Вальядоліді (3:1), рівно як і в поєдинку у Тбілісі (7:1). Саме гостьовий матч на полі «хрестоносців» й надав чітке розуміння величезної різниці у класі між суперниками. Грузини не могли забрати м’яч і не могли впоратися із пресингом та інтенсивністю суперника. Можна сказати, що стилістично Грузія є «солодкою булкою» для іспанців. З наявних фактів можна зробити сміливий висновок на користь таких опцій, як підсумковий успіх фаворита з різницею в два і більше голи, а також припустити, що Мората і компанія заб’ють в кожному з таймів.

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/30 чер
Іспанія – Грузія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/30 чер
Іспанія – Грузія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі