Іспанія – Грузія: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 30 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2024 Іспанія – Грузія.

Коли у вересні минулого року Іспанія знищила Грузії 7:1 на її полі, навряд чи хоч хтось міг у явити, що ці команди знову зійдуться через 10 місяців, але вже у плей-оф Євро. Визнаю, я і сам не вірив у збірну Грузії і вважав, що її чекає та ж доля, що і Північну Македонії на Євро-2020 (яка також тоді  пройшла через шлях «С» Ліги націй). І навіть після перших класних матчів на Євро я все одно не вірив, що Грузія зможе обіграти навіть невмотивовану Португалію.

Але грузини змогли це зробити, і приз глядацьких симпатій за підсумками групового етапу точно належить їм. Мікаутадзе із 3 голами наразі кращий бомбардир турніру, Мамардашвілі однозначно найкращий голкіпер  (20 відбитих ударів за 3 матчі). Але я знову побуду скептиком і спрогнозую виліт від Іспанія.

Бо Іспанія прямо зараз просто виглядає найкращою командою турніру. Єдина команда яка виграла всі три матчі, єдина команда яка не пропустила. Я не ризикну ставити на їх перемогу у турнірі, бо сітка в них далі надзвичайно складна – у чвертьфіналі потенційно Німеччина, у півфіналі потенційно Франція або Португалія.  Але тут я впевнений у перемозі «Фурії Рухи». Грузія і так вже стрибнула вище голови, і навіть, якщо зараз вона знову програє 1:7, вдома футболістів все одно зустрічатимуть як героїв.

А втім, ставити проти такої класної і щирої команди я теж не хочу. А просто поставлю на «тотал більше 2,5». Ця ставка пройде і в тому випадку, якщо Іспанія влаштує розгром, і в тому випадку, якщо Грузія нав’яже гідну боротьбу і зможе забити.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/30 чер
Іспанія – Грузія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі