Іспанія – Грузія: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 30 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч 1/8 фіналу Євро-2024 Іспанія – Грузія.

Цікавий статистичний факт: на перемогу іспанців із різницею у п’ять і більше м’ячів коефіцієнт 8,20. Що в цьому цікавого, спитаєте ви? А те, що менше року тому «фурія роха» навіть у Грузії змогла перемогти з рахунком, який із запасом перекривав цю фору.

7:1 – з таким рахунком закінчилася передостання зустріч іспанців та грузинів. Остання, щоправда, «всього» 3:1, але нещодавно були й 4:0. І, якщо вже говорити про співвідношення сил, то в іспанців шість перемог у шести офіційних матчах (при, чомусь, поразці в товарняку).

Найсильніші сторони грузинів дуже впевнено перекриваються найсильнішими сторонами «рохи». Складно уявити цю команду Саньоля, яка сидить удесятьох у своєму штрафному майданчику і боягузливо відбивається. Навіть якщо тренер вибере таку тактику (все-таки він колишній захисник), вона навряд чи буде ефективною. Канкава дуже невчасно постарів…

Загалом, іспанцям пощастило з жеребом. Грузинам дуже пощастило з календарем, багато в чому завдяки йому вони після програшу туркам у першому турі змогли кудись вийти – але у плей-оф такі казки зазвичай швидко закінчуються. Мората, можливо, і не заб’є сам, але своїми діями проти грузинської оборони надасть партнерам можливості для багатьох м’ячів.

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/30 чер
Іспанія – Грузія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі