Іспанія – Франція: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 10 жов 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на фінальний матч Ліги націй Іспанія – Франція.

Фінал Ліги націй. Фінали завжди досить складно прогнозувати. Якби це був фінал чемпіонату світу або Європи, то відразу були б думки щодо «тотал менше» й про те, що команди гратимуть з дикою відповідальністю на своїй половині поля, намагаючись не пропустити, а далі – як вийде. Але все-таки Ліга націй не такий турнір. Французи, які пройшли через 0:2 з Бельгією, повинні розуміти, що міняти стратегію не треба.

Скільки я спостерігаю останнім часом за збірною Франції, команда у Дешама чомусь починає грати тільки у другому таймі. Це було зараз з Бельгією, раніше – з Україною у відбірковому турнірі до ЧС. Не знаю, в чому причина. Але думаю, що зараз гравці повинні зрозуміти, що витягли себе «з болота за волосся» (проти Бельгії). Якщо вони не виграють цей матч, то гріш їм ціна.

Мій варіант – «перемога Франції в турнірі». Коефіцієнт – 1,83. Впевненість – 7,5 за 10-бальною системою.

Ординар: Виграш
Ліга націй. Фінал
21:45/10 жов
Іспанія – Франція
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
235
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі