Іспанія – Франція: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

22:00, 09 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на півфінальний матч Євро-2024 Іспанія – Франція.

Іспанія – найяскравіша команда цього ЄВРО. Команда Де ла Фуенте демонструє футбол, який хочеться дивитися. Але чи зможуть вони відновитися від вкрай витратного поєдинку з Німеччиною. І чи зможуть подолати суперника, який не буде змагатися з ними у відкритий футбол, натомість – ніби удав, душить свою жертву.

Франція ще жодного разу не забила з гри. Але навіть це не завадило їм пройти до півфіналу. Підопічні Дешама вкрай раціональні і вільних зон іспанцям не дадуть. Натомість, можуть скористатися проблемами суперника в обороні і нарешті реалізувати свої моменти.

Багато втрат в іспанців: Педрі травмувався (хоча тут чудово замінить Ольмо), дискваліфіковані Карвахаль і Ле Норман. І не факт, що зіграє Начо, який у матчі з Німеччиною розпадався на молекули, скоріше Вівіан. Руїс теж важко залишав поле в матчі з Німеччиною. В якому стані будуть лідери збірної? Чи витримає тиск Ямаль?

Мені б хотілося, щоб пройшла Іспанія. Вона взагалі заслуговує виграти цей турнір. По грі. Але за результатом може бути зовсім не так. І я віддаю тут перевагу французам. На їхній прохід дають 2,05.

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Іспанія – Франція: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Півфінал
22:00/9 лип
Іспанія – Франція
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі