Іспанія – Франція: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 10 жов 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч у фіналі Ліги націй Іспанія – Франція

Після продемонстрованого характеру Франція явно виглядає фаворитом у фіналі Ліги Націй. Другий тайм проти Бельгії показав усю міць чемпіонів світу. Але головне – надав команді переможний імпульс, якого так бракувало останній ледь не повноцінний рік.

З кожним наступним матчем усе менш впевнено виглядали «триколірні». Дуже тьмяні спалахи їхньої невирізних двох ігор з Україною, а в перерві між ними з Угорщиною, зі Швейцарією. Словом, французький колектив потрохи затухав і потребував свіжого подиху. Якщо не зміни тренера, то як мінімум такого яскравого камбеку.

І якщо вдасться втриматися на цій переможній хвилі, то Іспанію він може не помітити. Хоча досконалістю у побудовах Дешама і не пахне. Якщо обійтись без авантюр і грати у суворий тактичний футбол, то залишиться він на користь Іспанії. На це я якраз більше сподіваюсь, віддаючи свої симпатії саме колективу Енріке.

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/10 жов
Іспанія – Франція
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
19
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі