Іспанія – Чехія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 12 чер 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Іспанія – Чехія.

Лиш тиждень буквально минув як іспанці ледь накивали пʼятами з Праги, і от їм повторно потрібно мірятися силами із чехами. Суперник спустошений. Адже двічі тоді втрачав перевагу в рахунку, зрештою впустивши перемогу на останній хвилині. Оклигати хлопці Шиглави не зуміли і безславно зʼїздили в Португалію.

А от команда Енріке натхненно провела після того час і здобула першу перемогу у поточному турнірі. За нею, припускаю, слідуватиме і друга. Прорахунки, які були у столиці Чехії, мають бути враховані. Контролю гри у такому протистоянні очевидно замало. Піринейці по суті позбавили опонента мʼяча, але при цьому самі мали проблеми зі створенням моментів. Але тепер все буде інакше.

Удома «Фурія роха» завжди господарка ситуації. Востаннє на рідних стадіонах програвала майже 4 роки тому, після того в середньому забивала по 3 приїжджим командам. До цього у сонячній Малазі має бути готова і Чехія.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/12 чер
Іспанія – Чехія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
73
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі