Іспанія – Англія: прогноз і ставки | Ніякого прокляття і не було

22:00, 14 лип 2024
Кульмінація всього турніру відбудеться на 74-тисячному «Олімпіаштадіоні» в Берліні, де між собою силами поміряються триразовий чемпіон Європи і фіналіст крайнього форуму 2020. Приділимо увагу статистиці кутових, а також зробимо свій вибір на користь однієї зі збірних в плані переможця Євро.

Багато хто охрестив майбутній фінал, як протистояння добра і зла. В ході турніру Іспанія демонструвала найяскравіший і найрізноманітніший футбол серед усіх учасників, при цьому у півфіналі підопічні де ла Фуенте показали, що вміють прибивати опонента його ж зброєю, банально засушуючи гру за рахунок стерильного контролю м’яча (1 удар й 0 у площину після перерви). При цьому не сказати, що у структурі «Фурії Роха» все ідеально. На тлі французів відверто слабко виглядав правий фланг оборони, де був відсутній дискваліфікований Карвахаль, а в чвертьфінальному поєдинку Німеччині вдавалося скувати піренейців за рахунок персонального пресингу.

З поверненням Карвахаля і не вмінням британців вмикати пресинг на дистанції всіх 90 хвилин, обидва вищезгадані мінуси іспанців ніяк не підкріпити під фінальний матч. Сітка у «Фурії Роха» була набагато складнішою, як і на груповому етапі опоненти були статуснішими. Тим не менш, є одне «але». Саутгейт тактично вміє пристосовуватися до стилю суперника, роблячи гру максимально задушливою й неглядабельною і в той же час подібний манера ведення гри «трьох левів» двічі приводила їх до фінальної битви на європейському форумі. Що цікаво, Італія на Євро-2020 чимось нагадує нинішню Іспанію (яскравістю й тактичною варіативністю, гнучкістю). Чи зробить висновки з минулого фіналу пан Гарет?

Особливу увагу акцентуємо на тому, що в плані пресингу піренейці в рази перевершують англійців, що автоматично означає перевагу Іспанії з точки зору контролю м’яча (за добу до старту матчу, коли наявна опція з’явитися в лінії, можна брати сміливо). Ще відносно статистики, на користь «Фурії Роха» будуть і цифри за кутовими (вкотре за рахунок ігрової домінації). Англія не подала жодного корнера проти Нідерландів (0:3), лише три проти Швейцарії (3:2 в основний час), два проти датчан (2:4) й один із сербами (1:2). Для прикладу, якщо брати показники іспанців за останні 20 поєдинків, фіксуємо кількість підходів до кутового прапорця на рівні 6.3, тоді як супернику піренейці дозволяють подавати 2.25 корнерів за гру.

Щодо переможця Євро-2024, в цьому сенсі кожен має покладатися на свою інтуїцію. Враховуючи те, що Англія історично голодна до перемог на єврофорумах (жодного золота), ризикнемо припустити, що Саутгейт таки досягне бажаного. У всякому разі, досвід на боці британців. По-людськи, хочеться підтримати і Кейна, на якого несправедливо вішають ярлик проклятого гравця, тоді як сам Гаррі робить все можливе, аби його команда перемогла (кількість результативних дій поряд з індивідуальними рекордами тому свідчення).

Конкурс до матчу Іспанія – Англія: 1000 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Іспанія – Англія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Фінал
22:00/14 лип
Іспанія – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Євро-2024. Фінал
22:00/14 лип
Іспанія – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Фінал
22:00/14 лип
Іспанія – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі