«Іслоч» – «Вітебськ». Прогноз і ставка Вадима Скічка

18:00, 26 кві 2020
Матч на столичному стадіоні ФК «Мінськ» закриє програму шостого туру білоруської Вишейшої ліги. Саме на цій арені проводить свої домашні матчі «Іслоч». «Вітебськ» – суперник непростий, але постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що «Вовкам» по силах не програти.

Останні матчі команди Віталія Жуковського схожі на карнавал. 2:3 зі «Слуцьком», 1:3 з «Динамо» Брест, 2:1 зі «Славією». Для чемпіонату Білорусі це якось занадто. Та й для «Іслочі», яка загалом не грає аж так розкуто, ці результати радше виняток, аніж правило. Гадаю, «Вовки», хотіли би зіграти у обережний футбол, а не у перестрілку у якій хтозна кому усміхнеться Фортуна. Минулого сезону «Іслоч» вдома мала майже найнижчий показник забитих м’ячів. Погодьтеся, якщо грати у своєму стилі, то легше заробляти очки.

«Вітебськ» хоч і вище у таблиці, однак гра на виїзді у команди з півночі Білорусі неідеальна. Єдина перемога – вимучена над слабкими «Смолевичами». Не думаю, що гості у Мінську гратимуть відкрито та активно на атаку. «Вітебськ» – одна з тих команд чемпіонату Білорусі, яка у новому сезоні досі не зіграла жодного «верхового» матчу.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
18:00/26 кві
«Іслоч» - «Вітебськ»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0